Kedves Testvérek! Szeretettel hívjuk és várjuk a Magyarországi Baptista Gyülekezeteket, az idén negyedszerre megrendezésre kerülő Baptista Művészeti Napok (2019. november 10-17.) országos rendezvénysorozatában való részvételre.

A BMN létrehozásának célja, hogy a baptista közösség művészeti ereje minél több helyen mutatkozhasson meg, hogy a baptista művészek megismerkedjenek egymással és hogy a gyülekezetek, az intézmények (egyház, iskolák…) és a társadalom közötti kapcsolatok erősödjenek a művészetek missziós ereje által.

Minden rendezvény és program elsődleges célja a Jézus Krisztusról való bizonyságtétel, az evangélium megosztása.

Tájékoztatásul elküldjük a BMN 2019. ötlettárát, amelyben részletes leírást találtok a csatlakozás lehetőségeiről és feltételeiről.

Emellett küldjük a művészeti felajánlást tett művészek listáját, illetve tavalyi BMN programját.

Kérjük, hogy ha a megadott időben lesz a gyülekezetetek életében a művészetekkel kapcsolatos alkalom, amellyel csatlakoznátok, akkor szándékotokat a gyülekezet pásztorának jelezzétek legkésőbb október 10-ig!

Letölthető anyagok:

pdf Baptista Művészeti Napok beszámoló 2018 .pdf

pdf Baptista Művészeti Napok Ötlettár 2019 .pdf

Az együttműködés reményében üdvözlettel:

Háló Gyula MBE kommunikációs vezető (Comenius Ház)

Murányi Anita
kulturális munkatárs
Magyarországi Baptista Egyház – Kommunikációs osztály
1068 Budapest, Benczúr utca 31.

Baptista Művészeti Napok 2019. november 10-17.